Головна » Файли » СПС файли

У категорії матеріалів: 21
Сторінки: 1 2 3 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Що більше тривоги, то більше ми «розділяємося» з тілесністю

«Тілесне усвідомлення» і «протитривожність» для дітей (і дорослих). Сім простих практик.

СПС файли | Переглядів: 230 | Завантажень: 0 | Додав: amazingirl | Дата: 26.04.2020 | Коментарі (0)

Для того, аби почалась паніка необхідне поєднанея двох інгредієнтів – людина має опинитись в незрозумілій для себе ситуації і у неї повинно вимкнутись критичне мислення.

СПС файли | Переглядів: 165 | Завантажень: 0 | Додав: amazingirl | Дата: 26.04.2020 | Коментарі (0)

23 квітня 2020 р. відбулося он-лайн засідання інтервізійної групи для практичних психологів та соціальних педагогів на тему «Інтервізія як метод цілеспрямованого пошуку розв’язання професійних завдань працівниками психологічної служби», організоване та проведене доцентом, в.о. завідувача кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти В.Є. Кавецьким.

СПС файли | Переглядів: 188 | Завантажень: 0 | Додав: amazingirl | Дата: 26.04.2020 | Коментарі (0)

Спокійно та зрозуміло розповідайте дітям про ситуацію.
Уникайте спекуляцій та поширення чуток або неперевіреної інформації в присутності дітей.

СПС файли | Переглядів: 200 | Завантажень: 0 | Додав: amazingirl | Дата: 18.03.2020 | Коментарі (0)

Вправа  "Знайоство" з учнями 9 класу. Цей інструмент відмінно підійде для тих, хто давно знайомий і думає, що все один про одного знає, і для тих, хто бачить одне одного вперше.
Ми успішно ламаємо бар'єри у спілкуванні, вчимося бути відкритими та доброзичливими до інших.

СПС файли | Переглядів: 368 | Завантажень: 0 | Додав: svitlanaobrun | Дата: 20.03.2018 | Коментарі (0)

15 березня 2018 року відбувся тренінг на тему «Структура особистості та комунікація в транзакційному аналізі», який проводитили В.Є.Кавецький, кандидат педагогічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти ТОКІППО та І.В. Срібна, член Української та Європейської асоціацій транзакційного аналізу, член ВГО «Арт-терапевтична асоціація» (м.Черкаси).

СПС файли | Переглядів: 334 | Завантажень: 0 | Додав: svitlanaobrun | Дата: 20.03.2018 | Коментарі (0)

Дружба виступає іноді своєрідною формою психотерапії. Вона дає змогу висловити таємні почуття, що переповнюють людину, і знайти підтримку тих, хто поділяє її думки.

СПС файли | Переглядів: 317 | Завантажень: 0 | Додав: amazingirl | Дата: 07.02.2018 | Коментарі (0)

17.01.2018 соціальний педагог Бережанської школи-гімназії Шпирук М.П провела нараду класних керівників на тему: "Домашнє насильство.Як захистити себе!"

СПС файли | Переглядів: 334 | Завантажень: 0 | Додав: amazingirl | Дата: 17.01.2018 | Коментарі (0)

В цьому уривку з книги Ю.Б. Гіппенрейтер детально розповідається про такий чудовий прийом, як “активне слухання”. Якщо ви знаєте, що це і активно користуєтесь ним – іще раз актуалізуйте всі нюанси, прочитавши статтю. Якщо ж метод для вас новий – спробуйте! І поділіться в коментарях своїми враженнями. Насправді цей спосіб вести діалог застосовуйте не тільки до дитини, але і до дорослих!

СПС файли | Переглядів: 321 | Завантажень: 0 | Додав: amazingirl | Дата: 11.01.2018 | Коментарі (0)

Учні Бeрeжанської школи-гімназії ім.Б.Лeпкого завітали до Бeрeжанського віддiлу поліції з eкскурсією. Інспeктор ювенальної поліції Олeксандр Гайдукeвич ознайомив школярів із роботою чeргової частини, ізолятора тимчасового тримання затриманих, розповів про поліцeйську спецамуніцію.

СПС файли | Переглядів: 380 | Завантажень: 0 | Додав: amazingirl | Дата: 26.12.2017 | Коментарі (0)