Головна » 2018 » Березень » 21

20 березня 2018 року в приміщенні актового залу Бережанського відділу поліції Оксана Максимчак – начальник служби у справах дітeй, надання соціальної допомоги сім’ям з дітьми та молоді Бeрeжанськоі міської ради, спільно з Олександром Гайдукевичем – інспектором з ювенальної превенції Бережанського ВП ГУНП в Тернопільській області, провели з учнями 6-8 класів Бережанської школи-гімназії ім. Б.Лепкого профілактичну бесіду на тему: «Правопорушення серед неповнолітніх» (у рамках проведення щорічної Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене»).
У ході бесіди учнів було проінформовано про різні види правопорушень, які найчастіше вчинюють неповнолітні особи, акцентовано увагу на поняттях адміністративної та кримінальної відповідальності.
Варто зазначити, що в рамках реалізації проекту «Шкільний офіцер поліції», метою якого ... Читати далі »

Переглядів: 282 | Додав: amazingirl | Дата: 21.03.2018 | Коментарі (0)