Головна » 2018 » Березень » 21 » Профілактичну бесіду на тему: «Правопорушення серед неповнолітніх»
15:12
Профілактичну бесіду на тему: «Правопорушення серед неповнолітніх»

20 березня 2018 року в приміщенні актового залу Бережанського відділу поліції Оксана Максимчак – начальник служби у справах дітeй, надання соціальної допомоги сім’ям з дітьми та молоді Бeрeжанськоі міської ради, спільно з Олександром Гайдукевичем – інспектором з ювенальної превенції Бережанського ВП ГУНП в Тернопільській області, провели з учнями 6-8 класів Бережанської школи-гімназії ім. Б.Лепкого профілактичну бесіду на тему: «Правопорушення серед неповнолітніх» (у рамках проведення щорічної Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене»).
У ході бесіди учнів було проінформовано про різні види правопорушень, які найчастіше вчинюють неповнолітні особи, акцентовано увагу на поняттях адміністративної та кримінальної відповідальності.
Варто зазначити, що в рамках реалізації проекту «Шкільний офіцер поліції», метою якого є формування безпечного середовища, зокрема навичок безпечної поведінки в учнівському середовищі, Олександром Гайдукевичем проведено превентивну роботу з присутніми юнаками і дівчатами.
Підліткам продемонстровано засоби активної і пасивної безпеки, які знаходяться на забезпеченні Бережанського відділу поліції.

 

Переглядів: 13 | Додав: amazingirl | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar