Головна » 2018 » Жовтень » 29 » Тиждень осені
Тиждень осені

Щорічно у гімназії проходить тиждень Осені.І обов'язково є виставка «Подарунки пані Осені», і кожного року вражають фантазія,талант та майстерність виконаних робіт.Різноманіття овочів,фруктів,квітів,малюнків ,аплікацій виявились у чудові композиції.Виставка гарно розкрила творчу уяву дітей,допомогла об'єднати усю сім'ю для виконання цікавої справи.Вона заряджає своїм позитивом усіх відвідувачів,дарує естетичну насолоду,заохочує усіх приєднатись до колективної творчості.

Як підсумок тижня осені у стінах школи—гімназії стало свято.А й справді,як не відзначити цю чарівну пору року і не влаштувати свято?Адже, вона кожного року знову і знову зачаровує нас своєю безмежною щедрістю та неймовірною красою.У гроні намистинок свята став танець «Чобіток» у виконанні танцювального колективу «Розмарія»(керівник М.Кузів).Діти співали,мандрували казковим осіннім лісом,де траплялись різні дива,своєю красою і незвичайністю вразили костюми дітей ,приготовлені спільно з батьками.Усі були в захоплені від свята,яке подарували учні 5 класу спільно з класним керівником Г.Смерекою та педагогом—організатором О.Кулаковою.

Переглядів: 242 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0