Головна » 2020 » Січень » 2 » Семінар-практикум вчителів англійської мови. Тема семінару: «Модель формування комунікативних компетенцій на уроках іноземної мови

На базі Бережанської школи-гімназії ім. Б. Лепкого відбувся міський семінар-практикум вчителів англійської мови.
Тема семінару: «Модель формування комунікативних компетенцій на уроках іноземної мови при впровадженні методу дигіталізації».
У роботі семінару взяли участь вчителі закладів загальної середньої освіти м. Бережани. Гостей семінару привітали учні 3 класу та вчитель англійської мови Бережанської школи-гімназії ім. Б. Лепкого Олена Гнатишин. Семінар – практикум складався з чотирьох модулів.
Модуль1. Презентаційний. Викладання англійської мови в Бережанській школі-гімназії ім. Б.Лепкого( Микола Будар).
Під час теоретичної частини (Модуль 2) вчителі-колеги презентували теоретичні аспекти цифрового навчання. Так, своїм досвідом роботи з проблеми «Цифрова грамотність як ключова компетенція сучасної школи зорієнтована на розвиток критичного мислення та підвищення мотивації до навчання» виступила вчитель іноземних мов Ярослава Сенишин. Цікавим та змістовним був виступ вчителя англійської мови Оксана Галещук, на тему «Сім способів запровадження цифрового навчання».
До уваги присутніх був запропонований практичний майстер-клас від Оксана Галещук « I do it like this», використання платформи Languabooks на уроках англійської мови. На семінарі вчителі мали можливість поринути в інтернет простір, коли проводила майстер-клас Надія Коковська,яка ознайомила із методикою використання способів візуалізації текстів за допомогою VR технології.
Як підсумок, вчителі дійшли одностайного висновку, що сучасний урок англійської мови повинен бути максимально унаочнений, з використанням інформаційних технологій, носити комунікативну та соціокультурну направленість. Всі учасники семінару висловлюють слова вдячності адміністрації Бережанської школи-гімназії, вчителям англійської мови за якісно організований, надзвичайно продуктивний семінар, за високий рівень викладання навчального предмету та міцні знання учнів з англійської мови.

Переглядів: 337 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0