Головна » Файли » 10 клас

#карантин_трудове_навчання
[ Викачати з сервера (2.67 Mb) ] 28.09.2020, 16:27

Шановні десятикласники

На сайті школи-гімназії була розміщена інформація щодо вивчення предмета «ТЕХНОЛОГІЯ».

Я вам запропонував   навчальні модулі, які ми разом з вами можемо реалізувати на уроках предмета «ТЕХНОЛОГІЯ», враховуючи наявну матеріально-технічну базу.

У зв’язку із ситуацією, яка є на даний час, пропоную вам обрати для вивчення навчальний модуль «Дизайн предметів інтер’єру», який будемо вивчати у І семестрі 2020/2021 н.р.

З цією метою прошу вас ознайомитися із навчальним матеріалом на сайті школи-гімназії (про стилі інтер’єру) та виконати завдання.

Підсумком роботи за І семестр 2020/2021 н.р. буде виготовлення виробу для стилю інтер’єру , який вам до вподоби (із запропонованих у навчальному матеріалі). Виріб будемо виготовляти за проєктною технологією.

Нижче наведено приклад виробів, які можна виготовляти:

• Світильник (настільна лампа, торшер, бра)
  • Декоративна ваза (для живих рослин, композицій з сухих рослин)
  • Декоративне панно.
  • Поличка
  • Годинник (настінний, настільний)
  • Інсталяція (тематична, святкова)
  • Топіарій
  • Сувенір
  • Сімейна фото рамка
  • Оберіг
  • Виріб за власним задумом

Бажаю вам доброго здоровя.

Категорія: 10 клас | Додав: Oksana
Переглядів: 162 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0