uCoz

Компетентність вчителя – запорука успішного навчального процесу. Формування різносторонніх компетентностей інтелектуальної, методичної, психологічної,  є обов’язковою умовою всестороннього професійного удосконалення.

Постійний пошук, вивчення передових методик дало можливість запровадити в гімназії  проектування особистісного розвитку на основі комп’ютерного комплексу «Універсал», познайомившись з впровадженням проекту «Інтелект України» в Харківській українській гімназії №166 ми стали ініціаторами запровадження даного проекту в Бережанах. Наша початкова, прогімназійна школа в числі перших трьох класів в Тернопільській області почала навчання за проектом «Інтелект України». В цьому році такий клас появився у ЗОШ №3 на наступний рік оголосили про набір у такий клас ЗОШ №1 та №2. Ефективність  впровадження оцінили батьки і це головне.

Яскравим прикладом інноваційної діяльності гімназії є також участь в тренінгу «Розвиток в учнів життєвих компетенцій ХХІ століття» проведеного 26-28 листопада на базі гімназії Центром нової освіти Івана Іванова. З нашого колективу 6 педагогів отримали сертифікати про участь в тренінгу.