Головна » Файли » СПС файли

ІНТЕРАКТИВНИЙ ЗАХІД З УЧНЯМИ 9 КЛАСУ
26.10.2017, 14:11

24 жовтня 2017 року провідний фахівець з профорієнтації Бережанського районного центру зайнятості Мар’яна Лях провела інтерактивний захід з учнями 9 класу Бережанської школи-гімназії ім. Б. Лепкого. Мета заходу – сформувати позитивне ставлення до різних професій, популяризація актуальних професій.
Захід проходив весело і жваво, діти взяли участь у профорієтаційних іграх, завдяки яким розширили свої знання про світ професій. Пройшли психодіагностичне обстеження за допомогою якого дізналися про свої схильності до тієї чи іншої професії, а також переглянули анімаційні профорієнтаційні відеоролики, щоб зорієнтуватись у безмежному світі професій та знайти відповідь на питання «Ким бути в майбутньому?».
Наприкінці заходу діти отримали тематичні буклети та листівки щодо послуг служби зайнятості.

Категорія: СПС файли | Додав: amazingirl
Переглядів: 333 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0