Головна » Файли » СПС файли

#_інтервізія_карантин
26.04.2020, 14:31

23 квітня 2020 р. відбулося он-лайн засідання інтервізійної групи для практичних психологів та соціальних педагогів на тему «Інтервізія як метод цілеспрямованого пошуку розв’язання професійних завдань працівниками психологічної служби», організоване та проведене доцентом, в.о. завідувача кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти В.Є. Кавецьким.
Метою роботи було підвищення рівня професійної компетентності працівників психологічної служби; розвиток базових навичок консультування, спонукання до пошуку ресурсів в своїй роботі, опанування новими техніками в процесі інтервізійної взаємодії; залучення працівників психологічної служби до інноваційних форм роботи з суб’єктами освітнього процесу. Учасниками було проаналізовано складові інтервізійного процесу, розглянуто різні аспекти здійснення професійної діяльності працівниками психологічної служби, визначено пріоритетні напрями роботи з педагогами, учнями та їх батьками в умовах карантину. Під час засідання було розглянуто конкретні ситуації, що виникають у взаємодії працівників психологічної служби з іншими учасниками освітнього процесу.
Під час засідання учасники активно працювали, обмінювалися досвідом, а також відзначали актуальність і корисність таких зустрічей. За підсумками були вироблені рекомендації, щодо подальшої роботи інтервізійної групи.

Категорія: СПС файли | Додав: amazingirl
Переглядів: 198 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar