Головна » 2016 » Грудень » 18 » МАН. Контрольна робота.
МАН. Контрольна робота.

Навчання та контрольні роботи - це не лише характерна риса учня, який відвідує школу, а й слухача Малої Академії Наук України. От і сьогодні представники Бережанської гімназії та інших шкіл нашого району віднайшли у собі сили та бажання відвідати обласний центр та спробувати свої сили у написанні конкурсної контрольної роботи. Звісно ж, що й завдання були відповідними. Проте жодному й на думку не спало здаватися на півдорозі до успіху. Адже саме для цього ми й здобуваємо певні знання, щоб поділитися ними. Не зважаючи на навчання та обов'язки, ми, насамперед, діти, яким хочеться веселощів та хорошого настрою. Тому, після завершення навчального плану на суботній ранок, наш невеличкий автобус був вщерть переповнений запальними жартами та нестихаючим сміхом.

Переглядів: 358 | Додав: oksana-bridun | Рейтинг: 0.0/0