![](https://pp.vk.me/c625829/v625829336/1bcaa/CbHI9cNkqcc.jpg)
Незабаром почнеться тиждень вшанування пам'яті найбільшого та найвидатнішого нашого земляка - Тараса Григоровича Шевченка. Ми усі з нетерпінням чекаємо цього часу, тому готуватись почали уже тепер.
Сьогодні у нашій гімназії, котра носить ім'я не менш славного сина нашої держави, відбувся конкурс читців поезії нашого Кобзаря. Учні 6-11 класів активно брали у ньому участь, цитуючи рядки з улюбленої поезії, а то й цілу поему. Результати також є не менш цікавими: 1 місце серед учнів старших класів отримала Шадура Інна, 2 - Халупа Ольга, 3 - Строженко Жанета. Поміж школярів 6-8 класів першість мають учениця 7 класу Шадура Лідія та учениця 6 класу Солонинка Анастасія. 2 місце між собою поділили однолітки Бабич Олена та Матус Юрій, 3 - Дубляниця Катя й Лемик Галя.
Чого можна побажати конкурсантам? Звісно, що переможцям - наснаги й творчих злетів, а переможеним - не зневірюватись у власних силах та вперто знову й знову намагатися зловити за поли свою фортуну