Головна » 2016 » Грудень » 18 » Турнір з інформатики
Турнір з інформатики
У світі все тримається на антиподах: є полюс Північний і Південний, є плюс і мінус, є чорне і біле, є добро і зло, любов і ненависть, радість і горе. Сьогодні протистояли один одному дві команди: "Вірус сміху", сформована з учнів 9 класу, та "Дискомани", яку представляли учні 10 класу. КВК "Весела інформатика" зібрав усіх в оновленому комп'ютерному класі, який для гімназії подарував її колишній гімназист - Юрій Бойко. Юні знавці інформатики довели, що мають повне право називатися юзерами, а не чайниками, адже знають свого електронного друга на відмінно. Звісно ж, як і в кожному конкурсі у нас були і переможці, і переможені. "Вірус сміху" зумів знищити оборонну систему суддів та накачати собі перемогу (в сумі - 73 бали). Проте й "Дискомани" не пасли задніх - заробили 71 бал.
Конкурс довів, що число 7 не завжди приносить невдачу, адже у наших учасників воно стало хорошим результатом
Переглядів: 323 | Додав: oksana-bridun | Рейтинг: 0.0/0