Головна » 2017 » Грудень » 15 » Акція «Дарунки св.Миколая воїнам АТО»
Акція «Дарунки св.Миколая воїнам АТО»

Безкорислива допомога своєму ближньому в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності.В Бережанській школі—гімназії за останні чотири роки склались добрі традиції благодійності. Щороку учні,вчителі та батьки допомагають нашим захисникам на Сході:відправляємо смаколики,плетимо маскувальні сітки,створюємо малюнки та пишемо листи.З ініціативи волонтерського загону «Милосердя» у ці дні проходила акція «Дарунки св.Миколая воїнам АТО».Вся гімназії родина збирала домашні закрутки, медикаменти і передали волонтерському центру Бережан .Найактивнішими були учні 5—б класу (класний керівник Кухар М.В.).Велике спасибі усім,хто долучився до акції !Адже,події останніх років довели,що наш народ неможливо подолати.Ці події лише об'єднують нас,розбудили почуття щирого патріотизму,дали змогу проявити себе щедрими й безкорисливими.

Переглядів: 240 | Додав: amazingirl | Рейтинг: 0.0/0