Бережанська гімназія ім. Б. Лепкого провела організатором якої був волонтерський загін. Гімназисти напекли імбирного печива, а потім дружно розписували їх глазур’ю. Імбирні пряники за своїми властивостями зігрівають, коли ти їх коштуєш, то тобі стає дуже тепло. А також вони передають відчуття свята .Діти хочуть зігріти серця наших солдатів, щоб їм було там тепло, щоб вони відчували родинне, домашнє тепло. Гімназисти передали шість коробок печива на фронт бійцям.