Головна » 2017 » Квітень » 5 » Акція "За чисте довкілля"
Акція "За чисте довкілля"

Традиційно Бережанська школа-гімназія залучається до акції’’ Ми – за чисте довкілля’’ кожного року. Мета цієї акції ознайомити дітей з причинами та проблемами забруднення нашого довкілля, розробити заходи, що спрямовані на очищення довкілля, зробити висновки щодо значення чистоти довкілля для людей. У школі-гімназії було проведено ряд заходів:виставка малюнків, інформаційні години, а також прибирання території . За сприяння хорошої погоди і доброго настрою учні та працівники школи-гімназії озброївшись знаряддями праці, узялися за роботу. Дружньо працювали всі. Спільними зусиллями, було упорядковано шкільне подвір’я, територію біля пам’ятника Б.Лепкому. Усі працювали активно і старанно. Завдання кожного з нас – берегти і примножувати красу рідного краю!

Переглядів: 217 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0