![](https://pp.vk.me/c604323/v604323111/43e03/mVeNbZEZ0JU.jpg)
10:02 Благодійний ярмарок | |
В Бережанській гімназії ім. Б. Лепкого вже стало доброю традицією перед св..Миколаєм проводити Ярмарки . Така Ярмарка проходить і в ці дні . Зібрані кошти будуть передані на потреби воїнів АТО
![]() | |
|
Всього коментарів: 0 | |
10:02 Благодійний ярмарок | |
В Бережанській гімназії ім. Б. Лепкого вже стало доброю традицією перед св..Миколаєм проводити Ярмарки . Така Ярмарка проходить і в ці дні . Зібрані кошти будуть передані на потреби воїнів АТО
![]() | |
|
Всього коментарів: 0 | |