Головна » 2020 » Грудень » 31 » День доброти
День доброти

З раннього дитинства наші батьки розповідають нам казки, де добро завжди перемагає зло. Адже,творити добрі справи набагато приємніше ніж завдавати шкоди іншим.

13 листопада в Бережанській школі-гімназії учні 1-4класі проводили святкування Всеукраїнського дня Доброти. Де діти за кожне добре діло отримували наклейку. Діти ділилися солодощами,говорили один одному теплі слова,дарували обійми і багато чого іншого.

Адже, в нашому жорстокому світі сьогодні багатьом не вистачає доброти та тепла від близьких людей. Шалений темп життя вимушує людей пристосовуватись до реалій буденності. Ми не завжди замислюємося,що поряд знаходяться люди, котрим необхідна наша підтримка та любов.

На изображении может находиться: 2 человека

На изображении может находиться: 2 человека, ребенок и часть тела крупным планом

Переглядів: 115 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0