Головна » 2021 » Березень » 20 » День науки
День науки

19 березня відбувся захист науково-дослідницьких робіт учнів Бережанської школи-гімназії ім. Б.Лепкого. Захід відвідали очільник громади Ростислав Бортник разом із першим заступником Марією Лук’яновою, начальником відділу освіти, молоді і спорту міської ради Галиною Михальчук, директором Центру професійного розвитку педагогічних працівників Віктором Дворським.

У кабінеті-музеї для гостей було проведено екскурсію від минулого до сьогодення гімназії, продемонстровано короткометражний фільм, знятий за участю учнівської молоді закладів загальної середньої освіти міста Бережани.

«Сьогодні я дізнався багато нового з історії цієї школи. Дякую за змістовні і цікаві розповіді. Мені дуже сподобалося. Бажаю педагогам й учням успіху у майбутньому і щоби кожне нове покоління випускників гімназії примножувало славу Вашого навчального закладу», ‒ поділився своїми враженнями міський голова Ростислав Бортник.

Також очільник громади оглянув приміщення школи, ознайомився з роботою Бережанської філії Тернопільського відділення Малої академії наук України.

Переглядів: 120 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0