Головна » 2020 » Березень » 1 » І етап конкурсу-захисту наукових робіт МАН
І етап конкурсу-захисту наукових робіт МАН

10 січня 2020 року відбувся 2-ий тур І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Бережанської філії Малої академії наук України. Переможцями стали: Шкіра Мар’яна (Бережанська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, секція «Українська література», викладач Гуль Галина), Галещук Олександр (Бережанська школа-гімназія ім. Б. Лепкого, секція «Англійська мова», викладач Галещук Оксана, секція «Біологія», викладач Проців Галина,), Гнатів Тарас (Бережанська школа-гімназія ім. Б. Лепкого, секція «Науково-технічна творчість, викладач Дворський Віктор, секція «Біологія», викладач Проців Галина,), Нестеренко Миколай (Бережанська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2), Кухарук Андрій, Цепліцький Юрій (БАТК, секція «Науково-технічна творчість, викладач Дворський Віктор).
Вітаємо і бажаємо вагомих здобутків у ІІ етапі конкурсу!

Переглядів: 174 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0