Головна » 2016 » Грудень » 18 » Ярмарок до дня святого Миколая.
Ярмарок до дня святого Миколая.

Зазвичай кожного року, напередодні дня святого Миколая, учні гімназії проводять ярмарок.Два дні 17-18 грудня учні 1(5) - 4(8)-х класів торгували домашнім печевом,пиріжками, яблуками,узварами, сувенірами виготовленими власноруч.
Організаторами ярмарки було учнівське самоврядування під керівництвом Обрин С.С.- заступника директора з виховної роботи, Юськів У.Я. - педагога-організатора. Класні керівники - Сенишин Я.Б., Бридун О.Г, Коковська Н.В., Костіна В.М., Смерека Г.В. допомагали учням під час ярмарку.
Щиро дякуємо мамам, бабусям, сестричкам, які виявили віртуозність у випіканні тістечок та пиріжків - така смакота припала до вподоби учням і вчителям, тому торги наші вдалися.
Всі кошти будуть спрямовані на закупку найнеобхіднішого Захисникам Вітчизни, адже їм випало зустрічати день святого Миколая на полі бою за свободу і незалежністьУкраїни.

Переглядів: 243 | Додав: oksana-bridun | Рейтинг: 0.0/0