Головна » 2021 » Березень » 18 » Конференція учнівської молоді "Роде наш красний, роде наш прекрасний!"
Конференція учнівської молоді "Роде наш красний, роде наш прекрасний!"

Возможно, это изображение (текст)З метою зміцнення ідеї української державності як консолідуючого чинника розвитку суспільства, формування патріотизму в дітей та молоді, розвитку пошуку і підтримки здібної молоді 4 березня 2021 року в дистанційному форматі відбулася обласна краєзнавча конференція учнівської молоді „Роде наш красний, роде наш прекрасний”. За підсумками конференції дипломами управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді відзначено лауреатів за напрямком «Історичне краєзнавство» - ученицю Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Діану Солярчик (керівник Надія Холява) та учня Бережанської школи-гімназії ім. Богдана Лепкого Павла Пителя (керівник Михайло Музичка), та за напрямком «Географічне краєзнавство» - ученицю Бережанської школи-гімназії ім. Богдана Лепкого Діану Колодку (керівник Оксана Бридун). Вітаємо наших дипломантів! Дякуємо учасникам та керівникам за активну участь!

Переглядів: 120 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0