Головна » 2016 » Грудень » 18 » Крипта пам’яті
Крипта пам’яті

Молоде покоління повинно знати і пам’ятати про відомих постатей, визначних людей України, брати з них приклад . Саме тому у Бережанській гімназії було вшановано пам'ять митрополита Андрея Шептицького - урок-пам'ять ‘’Крипта пам’яті ‘’. Організаторами були директор Будар М.М., заступник Обрин С.С., вчитель ОХЕ Даців М.Й., завідувачка музеєм Іваненко Н.Я. Під час заходу учні-старшокласники мали змогу ознайомитись із основними віхами життя і діяльності Андрея Шептицького, багато нового дізнались про співпрацю з Б.Лепким з виступу наукового співробітника музею Б.Лепкого Н.Стрілець. Будар М.М. , директор гімназії, у своєму виступі наголосив, що із слів Андрея Шептицького , ‘’християнське виховання є більшим добром ніж усе добро світу і однією з найважливіших справ є плекання у молоді високих ідеалів - доброти, справедливості, любові до батьківщини, ; виховання , яке ми даємо повинно виробляти героїв ‘’.
Урок завершився молитвою із запаленою свічкою.
Учні мали змогу переглянути викладку літератури, яку підготувала бібліотекар Репета М.Ф.
Цей захід не залишив жодного байдужого, адже дбаючи про майбутнє, необхідно дбати про належне виховання молодого покоління. Митрополит Шептицький подавав для цього не лише теоретичні напрямки, але і власним прикладом показав, що і як потрібно робити, нам - молодому поколінню .

Т.Береженко
Ж.Стороженко