Головна » 2019 » Листопад » 11 » Надання іменної стипендії міського голови обдарованим дітям
Надання іменної стипендії міського голови обдарованим дітям

Відповідно до Положення про іменні стипендії Бережанської міської ради для обдарованих дітей міста Бережани, сіл Лісники та Рай, затверджене рішенням сесії Бережанської міської ради 29 серпня 2018 року №1042, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розглянувши пропозиції відповідної комісії, Бережанська міська рада встановила стипендії дітям, які навчаються у закладах освіти міста (рішення сесії від 29 серпня 2019 року № 1426 «Про надання іменної стипендії міського голови обдарованим дітям»):
- Галещуку Олександру Руслановичу, учню Бережанської школи-гімназії ім. Б. Лепкого, призеру ІІІ-го етапу (обласного) Всеукраїнської олімпіади з німецької і англійської мов, призеру ІІ-го етапу (обласного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН з англійської мови і біології.
Вітаємо стипендіата!

Світлина від Відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради.

Переглядів: 180 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0