Головна » 2019 » Березень » 8 » Наша гордість
Наша гордість

Школа—це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки— учні, які живляться мудрістю вчителів, а,виростаючи,стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави. Бережанська школа—гімназія ім. Б.Легкого пишається своїми талановитими учнями—переможцями ll та lll етапів Всеукраїнських учнівські олімпіад з навчальних предметів та 2 етапу конкурсу—захисту наукових робіт МАН: Галещуком Олександром—учнем 9класу за 5 дипломів першого ступеня,3 дипломи другого ступеня,1диплом третього ступеня та два дипломи lll етапу Всеукраїнських учнівські олімпіад з англійської та німецької мов,переможець ll етапу конкурсу—захисту наукових робіт МАН—диплом 2 ступеня з англійської мови та диплом 3 ступеня з біології, Марущак Оленою —ученицею 10класу за чотири дипломи у 2 етапі та призер 3 етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, Павуляк Світланою—ученицею 11класу - чотириразовий призер 2 етапу і переможець 2 етапу конкурсу—захисту наукових робіт МАН з історії, Сулимою Юлією —ученицею11класу - дипломант 3 етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з образотворчого мистецтва, Копистинським Степаном—учнем 9 класу - дипломат 3 етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання. Враховуючи,що в олімпіадах беруть участь учні 6—11класів гімназисти здобули 57 дипломів у 2 етапі, що становить 34%. Цьогоріч фортуна посміхнулася нашим учнями,подарувавши їм 5 призових місць у 3 етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Знання—ось та велика сфера, що стоїть вище життя, у якій саме життя знаходить свій смисл і своє виправдання. Пірнайте у найприємніші глибини і злітайте до небачених висот. І нехай щороку поповнюється наше Сузір'я новими талановитими зірками, і збагачується, і розширюється наша гімназійна талановита родина.

Переглядів: 240 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0