Головна » 2019 » Березень » 8 » Перегляд кінострічки "Крути 1918"
Перегляд кінострічки "Крути 1918"

Учнівське самоврядування та 9 клас з класним керівником Сенишин Я.Б. переглянули кінострічку "Крути 1918".
"Від перегляду фільму "Крути 1918" у нас залишилося багато незабутніх вражень. Кінострічка про українську історію та характер, про силу волі та любов до рідної землі. Кожний герой - це приклад справжнього патріотизму та самовідданості. "Крути 1918"- це кохання та війна, це братерство і зради, це історія, яку ми повинні пам'ятати. Фільм залишився у наших серцях та думках. Наприкінці сеансу хтось плакав, хтось поринув у свої думки, але всі були в захваті .110 хвилин фрагменту з нашої історії залишиться назавжди з нами.
Ми переживали з головними героями цю трагедію в українській історії і розуміємо, що через сто років ми маємо ту ж війну за незалежну Україну, за волю, за свободу, але з такими героями Крут,з сучасними героями АТО та волонтерами ми неодмінно здобудемо перемогу". - президент учнівського самоврядування Цапок Дарія.

Переглядів: 240 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0