Головна » 2017 » Квітень » 27 » Профорієнтаційна екскурсія учнів 6 класу
Профорієнтаційна екскурсія учнів 6 класу

11 квітня 2017 року учні Бережанської гімназії імені Богдана Лепкого відвідали Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області для ознайомлення із професією «рятувальник».
   Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитись з правилами пожежної безпеки, розшири уявлення про роботу рятувальників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Богдан Патра розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням.
Школярі мали змогу роздивитись спецодяг, в якому працюють рятувальники, як працює та чи інша техніка, отримали інформацію про причини виникнення пожеж та їх запобігання.
    На завершення Богдан Патра наголосив на правилах поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів та провів короткий інструктаж щодо користування вогнегасником.

Переглядів: 234 | Додав: amazingirl | Рейтинг: 0.0/0