Головна » 2017 » Грудень » 27 » Семінар -практикум для вчителів англійської мови
Семінар -практикум для вчителів англійської мови

"If a child can't learn the way we may teach,maybe we should teach the way they learn"
                                                                                                                                                                     Ignacio Estrada
Учитель, який хоче мати високі результати навчання повинен знати способи пізнання своїх учнів і закладати це в основу діяльності на уроці. Ідучи в ногу з часом, сучасний педагог повинен вміти і знати, як застосувати інформаційно- комунікаційні технології, які роблять урок привабливим і сучасним. Урок, на якому відбувається ідивідуалізація навчання, розвивається пізнавальна діяльність учнів, а саме інтелектуальна активність, логічне мислення, увага, пам'ять, мова, уява, інтерес до навчання.
22грудня в Бережанській школі-гімназії ім. Б. Лепкого відбувся семінар -практикум для вчителів англійської мови загальноосвітніх шкіл міста на тему "Використання засобів ІКТ, як засіб підвищення якості навчання школярів". Метою семінару було підвищення професійної компетентності вчителів англійської мови з питань вибору форм і методів роботи для підвищення мотивації навчальної діяльності, використання ІКТ на уроках як одного із мотивуючих факторів підвищення результативності . В рамках семінару вчитель Галещук О. В. провела тренінг -практикум на тему "Формування аудитивної компетентності школярів", вчитель Коковська Н. В. організувала демонстраційний вернісаж для молодих вчителів про використання відеоматеріалів на уроках англійської мови. Учасники семінару мали змогу відвідати урок у формі дебатів на тему "We should reduce consumer wastes" в 11класі, проведений вчителем Сенишин Я. Б.
Проведений семінар вказав на шляхи реалізації використання ІКТ на уроках англійської мови.

Переглядів: 310 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0