Головна » 2020 » Березень » 1 » «Учитель року‒2020»
«Учитель року‒2020»

Наші педагоги – наша гордість!
2 – 3 лютого у Тернопільському ОКІППО відбувся фінальний етап другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року‒2020».
У фіналі конкурсу наші креативні учителі Бережанської школи-гімназії ім. Б Лепкого - Музичка Михайло Миронович у номінації «Історія» та Матус Наталія Василівна у номінації «Зарубіжна література».
Протягом двох днів найкращі педагоги області проходили всі конкурсні випробовування, демонстрували професійну майстерність і творчі здобутки.
Рішенням фахового журі ПЕРЕМОЖЦЕМ у номінації «Історія» визнано вчителя історії Бережанської школи-гімназії ім.Б Лепкого Музичку Михайла Мироновича. Матус Наталія Василівна  стала лауреатамом конкурсу «Учитель року 2020».

Вітаємо Музичку Михайла Мироновича із заслуженою перемогою та бажаємо гідно представити Тернопільщину у третьому турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020»!

Переглядів: 180 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0