Головна » 2020 » Вересень » 26 » Вибори учнівського президента
Вибори учнівського президента

23 вересня у Бережанській школі - гімназії відбулися вибори учнівського президента у дистанційному режимі на платформі Гугл форма. В голосуванні брали участь учні 9-11 класів. Серед 8 кандидатів ( Гурко Х,. Герасимів Л., Єрохін С., Захарків Я., Фурдига І., Ганжа М., Гриник В., Щурко В.) перемогу здобула учениця 10 класу - Щурко Вікторія.
Бажаємо успіхів та творчих звершень!
До вашої уваги передвиборча програма Щурко Вікторії та результати голосування.

На изображении может находиться: текст «передвиборча програма кандидата в президенти школи я, щурко вікторія, учениця IO класу виришила висунути свою кандидатуру на пост президента школи, оскильки OCki я вдстоюю maki інтереси як справед толерантнсть, уникальнсть учнив. вильний час я проводжу 3i своёми друзями. в майбутньому мрю стати юристом. я коммункабельна, дружелюбна відкрита новим ідеям людина маю хорошууяву ma гарне почутя гумору. я досягла деяких ycnixiB не хочу зупинятися на досягнутому. моя програма обладнати спортивний майданчик проводити вечір фильмив опроводити день народження школи остворити скринъку пропозиций запровадити день шкильной форми проводити інтелектуальни спортивни конк»

На изображении может находиться: экран

Переглядів: 144 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0