Головна » 2020 » Грудень » 31 » Відкрий серце-подаруй любов
Відкрий серце-подаруй любов

Бережанська школа-гімназія уже в котрий раз взяла активну участь у волонтерській діяльності. Протягом листопада місяця була проведена акція “Відкрий серце-подаруй любов”, в якій активну участь взяли учні , вчителі та батьки. Було зібрано і передано для наших захисників домашні закрутки,печиво,ліки, а найголовніше - дитячі малюнки та листи. Те, чому українські захисники радіють найбільше. Сподіваємося, що ці малюнки та листи стануть своєрідними оберегами для наших воїнів і підтримають їх у важку хвилину.

Ми впевнені, що ця допомога буде дуже необхідною нашим військовим, які відстоюють цілісність нашої Батьківщини. Адміністраціяшколи-гімназії та педагогічний колектив щиро вдячні батькам учнів, школярам і всім, хто був причетний до цієї благодійної акції. Слава Україні! Героям Слава!

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и обувьНа изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещении

Переглядів: 103 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0