Головна » 2019 » Червень » 22 » «Вироби в етнічному стилі»
«Вироби в етнічному стилі»

24 травня 2019 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості школярів відбувся захист проектів з трудового навчання учнів 5(9) класу Бережанської школи-гімназії ім. Б.Лепкого.
Тема проектів над якою працювали учні – «Вироби в етнічному стилі». Журі, у склад якого входили учні того ж класу Владислав Дулеба, Вероніка Макар та Олександр Галещук, оцінювали досягнення однокласників за номінаціями: виріб та презентація процесу його виготовлення.
Добрі результати своєї діяльності продемонстрували учні Дарія Цапок, Анастасія Пачва, Дарина Дудар, сестри Яна та Каріна Середи, Вероніка Макар , Олександр Галещук, Зоряна Дулеба, Максим Сабов, Вікторія Зорій.
Результатом проектної діяльності Владислава Дулеби, гуртківця ЦДЮТ (кер. М.Мороз) та учня 9 класу школи - гімназії, стала серія пізнавальних мультиплікаційних фільмів про проекти з трудового навчання.
Свої досягнення у галузі робототехніки ,для учнів школи-гімназії , продемонстрував Андрій Кухарук , гуртківець ЦДЮТ (кер. Я.Стефанюк), учень 9 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.
Учням 9 класу продемонстрували фільм, автором якого є керівники гуртків ЦДЮТ М.Мороз та Я. Стефанюк , про STEM-освіту.
Напрацюваннями у галузі проектної діяльності поділилися методист, керівник науково-технічного відділу ЦДЮТ Галина Стець , керівник гуртків та мультиплікаційної студії «Равлик» ЦДЮТ Мар’яна Мороз.
Підсумки досягнень учнів школи-гімназії підвели директор ЦДЮТ Марія Бич та учитель трудового навчання Бережанської школи-гімназії ім. Б.Лепкого Богдан Джуман.
Дирекція Бережанської школи-гімназії ім. Б.Лепкого висловлює щиру подяку працівникам ЦДЮТ за спільну роботу у справі навчання та виховання учнівської молоді .

Світлина від Світлани Обрин.

Переглядів: 261 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0