Головна » 2020 » Грудень » 31 » Виставка
Виставка

Зимові новорічні свята – найкраща, найважливіша подія року. До них готуються всі, їх з нетерпінням чекають і дорослі, і малі. Новорічні клопоти починаються, як правило, з пошуку красуні-ялинки. Але створити відчуття свята, радісного очікування новорічного дива можливо і без знищення дерев.

У Бережанській школі-гімназії відбулася щорічна виставка-конкурс «Замість ялинки - зимовий букет. Метою виставки-конкурсу є збереження нашого зеленого багатства – лісів. Діти привчаються до думки, що замість живих ялинок і сосен можна прикрасити оселю на новорічні свята невеликими оригінальними композиціями, які зібрані без шкоди для природи. Тому новорічну ялинку діти створили власними руками, зробивши святкову композицію.На виставці були представлені чудові букети та композиції. За рішенням журі найкращі роботи будуть надані на міський конкурс . Велика подяка здобувачам освіти та їх батькам , вчителям за креативність, талант та бажання творити. Створити свято у своєму домі не знищуючи природу – це зручно, гарно, актуально і навіть модно в наш час!

На изображении может находиться: растение, новогодняя елка, стол и цветок

Переглядів: 99 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0