Головна » 2020 » Грудень » 31 » Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля»
Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля»

Щорічно,з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля»,до якої долучилися і учні Бережанської школи-німназії.

Кожна дитина має право на щастя,любов і опіку.Але головне право-це право на життя,життя без насильства.На жаль,сьогодення наповнене не лише приємними моментами,а й такими,які викликають дитячі сльози.Зазвичай це пов’язано з непорозуміннями,сутичками,суперечками,виясненням стосунків,результатом яких стає насилля,моральне і фізичне.

Наші діти намагалися довести,що життя можливе без страждань і насильства.Дружно співіснувати можна як в домашній,так і в класній родині.Діти переглянули презентацію,повчальний мультфільм і міні-фільм,які пропагували не просто гарні відносини у суспільстві,а акцентували увагу на вирішенні проблем без протиправних дій,які принижують гідність.

На изображении может находиться: 4 человека, люди стоят

Переглядів: 106 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0