Головна » 2021 » Березень » 20 » Всеукраїнський конкурс "„Земля – наш спільний дім”
Всеукраїнський конкурс "„Земля – наш спільний дім”

17.02.2021 року відбувся І (місцевий) етап щорічного Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти „Земля – наш спільний дім” (дистанційна форма проведення ) на тему: ,,Атака вірусів. Врятуй Планету”. За підсумками конкурсу перемогу здобула екологічна агітбригада "ЕкоДзвін" Центру дитячої та юнацької творчості (кер. команди Оксана Кулакова).

Дякуємо всім хто долучився до підготовки конкурсу агітколективу «ЕкоДзвін»:

- Створення презентації просвітницької роботи та організаційні питання (Бич М.П., Репецький С.Б.)

- Сценарій, режисура, костюми та реквізит (Кулакова О.І.)

- Хореографія (Хиляк Х.Б.)

- Музичне оформлення (Винник А.М.)

- Художнє оформлення Бай Л.Г., Павлюк О.В.

- Відеозйомка та монтаж (Мороз М.І., Стефанюк Я.О.)

Велика подяка спонсору агітколективу «ЕкоДзвін» голові БМГО «Рідне місто» Володимир Якимів за придбання футболок та PRINTTI за друк логотипів на футболках.

Возможно, это изображение (6 человек, в том числе Сергій Єрохін, люди стоят и текст)

Учасники агітколективу «ЕкоДзвін»: Єрохін Сергій, Гурко Христина, Герасимів Лідія, Чавес-Гонсалес Даніела, Медвідь Марія, Фурдига Ірина - учні школи - гімназії ім. Б. Лепкого. Щиро дякуємо директору Будару М.М. та заступнику із виховної роботи Обрин С.С. за сприяння у підготовці учасників до конкурсу „Земля – наш спільний дім”.

Переглядів: 142 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0