Головна » 2020 » Березень » 1 » Заняття з елементами тренінгу на тему: «Протидія булінгу та кібербулінгу»
Заняття з елементами тренінгу на тему: «Протидія булінгу та кібербулінгу»

28 лютого 2020 року Войчишиною Анастасією, студенткою-практиканткою 4 курсу Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка, яка навчається за спеціальністю «соціальна робота» спільно з працівниками Бережанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у приміщенні Бережанського обласного комунального музею Богдана Лепкого для учнів 7 класу (керівник Н.Матус) проведено заняття з елементами тренінгу на тему: «Протидія булінгу та кібербулінгу».
Під час проведення заходу, учні мали можливість переглянути та обговорити презентацію і відеоролик «Як себе захистити від булінгу».
На завершення зустрічі було проведено дві вправи в ігровій формі «Тягар емоцій», «Чому так стається?».

Переглядів: 179 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0