Головна » 2019 » Березень » 28 » Зустріч
Зустріч

У Бережанській школі-гімназії ім. Б. Лепкого 20 березня 2019 року бібліотекар, Репета М.Ф., організувала зустріч з поетесою, педагогом, членом Літературного об’єднання освітян Тернопілля, Національної спілки журналістів України – Світланою Даньків. З учнями 7-Б класу (кл. кер. О. Галещук) проведено «Творче досьє». Поетеса ознайомила учнів з своєю творчістю, представила авторські книги, читала власну поезію. Світлана Даньків цікаво і змістовно розповіла звідки бере натхнення для створення поезій. Вірші поетеси тісно перепліталися з її співом. Вона провела конкурс «Буріме», де учні самостійно складали вірші-мініатюри з великим інтересом і задоволенням.

Гімназисти щиро вдячні поетесі за цікаву зустріч, її поезії. З теплом сприйняли і щиру інтонацію поетеси, її відверте звернення зі словами добра, людяності, любові до України.

Бібліотекар оформила книжкову виставку, де були представлені твори Світлани Даньків, розказала про поетів та письменників Бережанщини.

Творчих успіхів, цікавих знахідок, натхнення побажали гімназисти поетесі.

Переглядів: 226 | Додав: Oksana | Рейтинг: 5.0/1