Головна » 2020 » Грудень » 31 » Зустріч
Зустріч

СНІД: подумай про майбутнє – обери життя! 1 грудня 2020 року начальник Служби у справах дітей Бережанської міської ради Оксана Максимчак, провідний інспектор Бережанського МРС філії Державної установи «Центр пробації» в Тернопільській області Лілія Сікора, лікар-дерматовенеролог Віталій Довгий провели виховну годину для учнів 10 класу Бережанської школи-гімназії на тему «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя». Метою цієї зустрічі є сформувати у дітей адекватне уявлення про хворобу століття, виробити поведінкові мотивації до збереження власного здоров’я, адже здоров'я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, стол и в помещении

Переглядів: 99 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0