Головна » 2019 » Березень » 8 » Зустріч з випускниками
Зустріч з випускниками

Традиційно у першу суботу лютого гостинно відчиняє двері, гімназія ,запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч. Така зустріч відбулась 02.02.19р. ,на яку завітали здебільшого випускники ювілейних випусків і не лише . Незважаючи на примхи погоди у коридорах закладу можна зігрітися усмішками, жартами та спогадами про шкільні роки колишніх учнів.
Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже двадцять років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об’єднують класні вчителі, незабутні уроки, шалені перерви, веселі конкурси та концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди.
Під час проведення святкового концерту кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні шкільні будні, а у «живій» розмові з класними керівниками уявно пережив ще раз найяскравіші (позитивні, та не дуже) моменти навчання.
Не забувайте рідної гімназії, повертайтеся сюди знову і знову, адже тут радітимуть вам завжди, навіть, якщо ви вже дорослі.

Переглядів: 405 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0