Головна » 2020 » Грудень » 31 » Всесвітній день дитини
Всесвітній день дитини

До #ВсесвітньогоДняДитини, який відзначається листопада 2020 року, ювенальні поліцейські проводять Всеукраїнський захід #Великі_права_маленької_дитини

Сьогодні інспектор ювенальної превенції Бережанського відділу поліції Олександр ГАЙДУКЕВИЧ спільно із начальником служби у справах дітей Бережанської міської ради Оксаною МАКСИМЧАК завітали до учнів 6класу Бережанської школи-гімназії, яким провели цікавий та пізнавальний захід. Під час якого діти мали можливість поспілкуватися з поліцейським у дружній атмосфері про права дитини. В такій невимушеній атмосфері формується довіра та повага дітей до поліції, швидше налагоджується комунікація з дітьми, адже діти сприймають поліцейських як приклад для наслідування, як своїх старших порадників та захисників.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, ребенок, стол и в помещении

Переглядів: 115 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0