Головна » Файли » СПС файли

У категорії матеріалів: 21
Сторінки: « 1 2 3 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Працюємо на розвиток партнерських взаємин, здатності ясно й розгорнуто формулювати й викладати свої думки. За допомогою гри "Знайомство" кожен учень 6-Б класу мав змогу представити класу іншу людину.

СПС файли | Переглядів: 345 | Завантажень: 3 | Додав: amazingirl | Дата: 18.12.2017 | Коментарі (0)

У рамках заходів Всеукраїнської акції ''16 днів проти насильства '' у Бережанській школі-гімназії проведено годину спілкування з елементами тренінгу ''Домашнє насильство .Як захистити себе?''

СПС файли | Переглядів: 327 | Завантажень: 0 | Додав: amazingirl | Дата: 15.12.2017 | Коментарі (0)

Серед сучасних педагогічних проблем однією з суспільно-важливих є зниження віку початку неповнолітніми статевого життя, що супроводжується зростанням кількості штучного переривання вагітності, розширенням діапазону венеричних захворювань, появою серед школярок матерів-одиначок. У зв’язку з цим актуальним у системі навчально-виховної роботи у школі є сексуальне просвітництво і статеве виховання учнів.

СПС файли | Переглядів: 463 | Завантажень: 0 | Додав: amazingirl | Дата: 15.12.2017 | Коментарі (0)

24 жовтня 2017 року провідний фахівець з профорієнтації Бережанського районного центру зайнятості Мар’яна Лях провела інтерактивний захід з учнями 9 класу Бережанської школи-гімназії ім. Б. Лепкого.

СПС файли | Переглядів: 331 | Завантажень: 0 | Додав: amazingirl | Дата: 26.10.2017 | Коментарі (0)

Бесіду на тему: «Правове виховання.Пустощі і кримінальна відповідальність.»

СПС файли | Переглядів: 523 | Завантажень: 0 | Додав: amazingirl | Дата: 09.10.2017 | Коментарі (0)

20 вересня 2017 року фахівцем Бережанського районного центру зайнятості організовано профорієнтаційний урок (семінар) для учнів 8 класу Бережанської школи - гімназії ім. Б. Лепкого.

СПС файли | Переглядів: 270 | Завантажень: 0 | Додав: amazingirl | Дата: 21.09.2017 | Коментарі (0)

Соціально – психологічна служба м. Бережани основним напрямком діяльності обрала профілактичну та просвітницьку роботу з учасниками – навчально - виховного процесу з метою формування і збагачення психологічної культури. Саме про напрямки просвітницької роботи у діяльності практичного психолога та соціального педагога закладу йшлося на засідання методичного об’єднання 29 березня 2017 року.

СПС файли | Переглядів: 301 | Завантажень: 0 | Додав: amazingirl | Дата: 07.04.2017 | Коментарі (0)

Шлях до майстерності для молодого спеціаліста, який вирішив присвятити себе роботі з дітьми, пролягає через роки пошуку власного стилю роботи. І дуже добре, коли на допомогу йому приходять старші колеги. 4 квітня на базі Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбулося засідання школи молодого спеціаліста соціально – психологічної служби на тему «Путівник у проведенні тренінгів».

СПС файли | Переглядів: 293 | Завантажень: 0 | Додав: amazingirl | Дата: 07.04.2017 | Коментарі (0)

В Бережанській школі-гімназії минув тиждень профорієнтаційної роботи. Під час тижня було використано такі форми роботи з учнями: екскурсія в Центр зайнятості , заняття з елементами тренінгу ‘’ Цікавий світ професій ‘’, методика коллаж, малюнок майбутньої професії.

СПС файли | Переглядів: 338 | Завантажень: 0 | Додав: amazingirl | Дата: 10.03.2017 | Коментарі (0)

У Бережанській школі-гімназії проведено бесіду-зустріч із начальником служби у справах дітей Бережанської міської ради О.Максимчак та інспектором ювінальної поліції Гайдукевич О.В. ''Скажи - Ні суїциду.Цінність життя'' для учнів 6-7кл.

СПС файли | Переглядів: 476 | Завантажень: 0 | Додав: amazingirl | Дата: 10.03.2017 | Коментарі (0)