Головна » 2017 » Березень » 05

21 лютого учні 5(9) класу вшанували пам'ять героїв Небесної сотні у відкритому виховному заході "У нашій пам’яті вони назавжди залишились".

... Читати далі »

Переглядів: 281 | Додав: nadiiakoko | Дата: 05.03.2017 | Коментарі (0)

3 березня 2017 року начальник служби у справах дітей, надання соціальної допомоги сім’ям з дітьми та молоді Бережанської міської ради (Максимчак О.В.) спільно з інспектором  Бережанської ювенальної поліції (Гайдукевич О.В.) провели з учнями 9 класу Бережанської школи-гімназії ім. Б.Лепкого бесіду на тему: «Запобігання злочинності серед неповнолітніх. Скажи «ні!» суїциду», під час якої розповіли дітям про можливу відповідальність за вчинення різних видів правопорушень, загрозливі для їхнього здоров’я і життя онлайн-ігри, такі як: «Синій кит», «Розбуди мене о 4.20» та ін.

Переглядів: 278 | Додав: nadiiakoko | Дата: 05.03.2017 | Коментарі (0)