Головна » 2017 » Травень » 12

11 травня 2017 року учні Бережанської гімназії імені Богдана Лепкого відвідали Бережанський відділ поліції ГУНП в Тернопільській області для ознайомлення із професією «поліцейський», «дільничний», «слідчий», «інспектор» тощо.
На початку зустрічі начальник сектору кадрового забезпечення Бережанського ВП ГУНП в Тернопільській області Ростислав Костів провів для дітей бесіду про правослухняність підростаючого покоління, відповідальність неповнолітніх, а також продемонстрував 9-мм пістолет Макарова та автомат Калашникова. Після цього учням показали будівлю поліції: кімнату прийому громадян, чергову частину, куди надходять найперша інформація про злочини та правопорушення; розповіли про специфіку діяльності структурних підрозділів поліції.
     Можна впевнено стверджувати, що проведений захід стане в нагоді при виборі майбут ... Читати далі »

Переглядів: 285 | Додав: amazingirl | Дата: 12.05.2017 | Коментарі (0)