Головна » 2017 » Листопад » 09

З нагоди Всеукраїнського тижня фінансової грамотності 6-11 листопада з метою популяризації фінансової просвіти громадян та ідеї важливості заощадження коштів в Бережанській школі-гімназії ім. Б. Лепкого вчитель Бридун О. Г. провела майстер-клас для учнів 9-10 класів на тему "Заощадження, як цього досягти"

Переглядів: 306 | Додав: Oksana | Дата: 09.11.2017 | Коментарі (0)

У школі-гімназії проходять заходи до 145-ї річниці від дня народження Б.Лепкого Смерека Г.В., завідувачка кімнатою-музеєм Б.Лепкого , провела вікторину ''Великий син золотого Поділля'' у 6-бкласі

Переглядів: 260 | Додав: Oksana | Дата: 09.11.2017 | Коментарі (0)

9 листопада в День української писемності та мови у Бережанській школі-гімназії ім.Б.Лепкого розпочався I етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Активну участь взяли учні 5-11 класів. Цей конкурс сприяє піднесенню престижу української мови серед молоді, вихованню поваги до культури і традицій українського народу.

Переглядів: 319 | Додав: Oksana | Дата: 09.11.2017 | Коментарі (0)

Україна славиться багатьма талановитими людьми,які стали відомими у всьому світі.Серед них є ім'я оперної співачки Соломії Крушельницької .Учні 4(8)класу Бережанської школи-гімназії відвідали надзвичайно цікавий урок,проведений працівником Обласного комунального музею Б.Легкого , Питель Л.Г. ,присвячений Соломії Крушельницькій.Гімнасти дізналися про цікаві факти з життя та творчої діяльності талановитої жінки,її зв'язок з родиною Легких,відвідини нею Бережан мали змогу почути її чарівний спів.

Переглядів: 257 | Додав: Oksana | Дата: 09.11.2017 | Коментарі (0)

У Бережанській школі—гімназії представлена виставка робіт , учнів шкіл міста,призерів обласної олімпіади з образотворчого мистецтва (2017р) та переможців першого етапу конкурсу «Свята Покрова» ,приурочена Революції Гідності

Переглядів: 296 | Додав: Oksana | Дата: 09.11.2017 | Коментарі (0)

Під час осінніх канікул учні 10 класу ( кл.кер Коковська Н.В.) провели'' ніч у школі-гімназії '' . Учні весело провели дозвілля: переглядали фільми, були учасниками різноманітних ігор та естафет. Ніхто не нудьгував!

Переглядів: 261 | Додав: Oksana | Дата: 09.11.2017 | Коментарі (0)

27 жовтня для учнів 9 - 11 класів у школі-гімназії відбувся вечір-посвята у старшокласники учнів 9класу. Підготували посвяту учні 10кл. Дев'ятикласники презентували свій клас, представили сценки із шкільного життя, взяли участь у квесті з історії гімназії. Учні урочисто дали клятву бути гідними учнями-старшокласниками захищати її честь і працювати на її авторитет.
Нехай вам щастить, дорогі дев'ятикласники. Мрійте, рухайтеся до намічених цілей, досягайте успіхів!

Переглядів: 267 | Додав: Oksana | Дата: 09.11.2017 | Коментарі (0)