Головна » 2018 » Лютий » 20

З ініціативи волонтерського загону у Бережанській школі_гімназії пройшла акція« Допоможи пораненому бійцю»

Переглядів: 314 | Додав: Oksana | Дата: 20.02.2018 | Коментарі (0)

"Вони дивляться з темних небес загиблі поети й герої – всі ті, хто так вірив у світле майбутнє твоє." — під так назвою у Бережанській школі—гімназії проходить виставка учнівські робіт та виставка—ушанування літературних творів про Героїв Небесного Сотні

Переглядів: 314 | Додав: Oksana | Дата: 20.02.2018 | Коментарі (0)

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.
Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події не змогли залишити байдужими учнів 7—8 класів (класні керівники Путера Р.М., Сенишин Я.Б.) Бережанської школи—гімназії під час виховної години « Небесна Сотня.Герої не вмирають! » .Під час заходу, старший науковий працівник музею Б.Легкого , Л.Питель розповіла про події 18—20 лютого 2014 року за допомогою мультимедійної презентації.Цей захід нікого не залишив байдужим.
Слава Україні! Героям Слава!

... Читати далі »

Переглядів: 322 | Додав: Oksana | Дата: 20.02.2018 | Коментарі (0)

Адміністрація,вчительсько—учнівський колектив Бережанської школи—гімназії ім.Б.Лепкого щиро вдячні випускникам 2003 року за цінний подарунок—учнівську дошку

Переглядів: 244 | Додав: Oksana | Дата: 20.02.2018 | Коментарі (0)