Головна » 2018 » Травень » 08

07 травня 2018 року провідний фахівець з профорієнтації Бережанського районного центру зайнятості Надія Заремблюк провела профінформаційний груповий захід для старшокласників Бережанської гімназії ім. Б. Лепкого.
Серед завдань, що реалізовувалися під час заходу, було усвідомлення важливості вибору професії відповідно до власних інтересів, можливостей та потреб ринку праці. Діти мали змогу пройти психодіагностичне обстеження за допомогою якого дізналися про свої схильності до тієї чи іншої професії, переглянули анімаційні профорієнтаційні відеоролики, щоб зорієнтуватись у безмежному світі професій та знайти відповідь на питання «Ким бути в майбутньому?», а також прийняли участь у вправі «День із життя» для збагачення уявлення про світ професій і їх особливості.
Діти мали змогу ознайомитись із платформою державної служби ... Читати далі »

Переглядів: 538 | Додав: amazingirl | Дата: 08.05.2018 | Коментарі (0)