Головна » 2021 » Червень » 20

СЕКРЕТ УСПІХУ - ВІРИТИ В СЕБЕ І ДІЯТИ!

Премією Тернопільської обласної ради буде відзначено Галещука Олесандра – випускника Бережанської школи-гімназії ім. Б. Лепкого, який склав ЗНО з англійської мови на 200 балів. Своїм прикладом хлопець довів, що успіх не приходить просто так чи сам по собі, до нього треба йти впевненою ходою, бути цілеспрямованим і наполегливим. Успішно складене тестування – результат багаторічної праці, про що свідчать попередні високі здобутки у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з англійської та німецької мови ( 8, 9,10 класи - перемоги у II етапі та 9, 10 класи - III місце у III етапі) та у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (7 клас - диплом II ступеня обласного етапу, 8клас - диплом III ступеня, 9 кллас - диплом II ступеня, 10 клас - диплом II ступеня та 11 клас - диплом I ступеня). Щиро вітаємо Сашка із заслуженим успіхом у складанні ЗНО-2021! Дякуємо за високу професійну майстерність його уч ... Читати далі »

Переглядів: 116 | Додав: Oksana | Дата: 20.06.2021 | Коментарі (0)