Головна » 2017 » Травень » 15 » Екскурсія у Бережанський відділ поліції ГУНП
Екскурсія у Бережанський відділ поліції ГУНП

11 травня 2017 року учні Бережанської гімназії імені Богдана Лепкого відвідали Бережанський відділ поліції ГУНП в Тернопільській області для ознайомлення із професією «поліцейський», «дільничний», «слідчий», «інспектор» тощо.
На початку зустрічі начальник сектору кадрового забезпечення Бережанського ВП ГУНП в Тернопільській області Ростислав Костів провів для дітей бесіду про правослухняність підростаючого покоління, відповідальність неповнолітніх, а також продемонстрував 9-мм пістолет Макарова та автомат Калашникова. Після цього учням показали будівлю поліції: кімнату прийому громадян, чергову частину, куди надходять найперша інформація про злочини та правопорушення; розповіли про специфіку діяльності структурних підрозділів поліції.
Можна впевнено стверджувати, що проведений захід стане в нагоді при виборі майбутньої професії. Фахівці центру зайнятості відчули потрібність у проведенні таких заходів, адже щирі обличчя дітей світилися вдячністю, а це - найголовніший результат.

Переглядів: 289 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0