Головна » 2018 » Лютий » 25 » "Подорож до країни казок".
"Подорож до країни казок".

У Бережанській школі-гімназії проводився традиційний тиждень психолого-соціальної служби під девізом "Подорож до країни казок".
Метою казкотерапії є підведення людини до усвідомлення своєї внутрішньої сутності, своєї єдності і неповторності, до відчуття гармонії із собою і світом. У процесі казкотерапії людина навчається сприймати себе такою, якою вона є, усвідомлювати себе й інших людей, кожного, як неповторну індивідуальність. У кожній людині існує потреба у самовираженні, яка здебільшого, залишається незадоволеною, що породжує внутрішній конфлікт.
Учні активно працювали над створенням власних казок та ілюстрацій. За допомогою казкотерапії мали можливість потрапити до чарівного і таємничого світу казок.

Переглядів: 350 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0