Головна » 2018 » Грудень » 29 » Засідання педагогічної ради
Засідання педагогічної ради

В Бережанській школі-гімназії відбулось засідання педагогічної ради у формі заняття з елементами тренінгу: робота соціально-психологічноєї служби у психолого-педагогічному проектуванні розвитку особистості. Гімназія є навчальним накладом, який надає сучасні освітні послуги обдарованій молоді,забезпечує її високунауково-теоретичну, гуманітарну та загальнокультурну підготовку, сприяє розвитку особистісного креативного потенціалу учнів та їх повноцінний самореалізації. Особливу роль у цьому процесі відіграє соціально-психологічна служба. В ході педради було висвітлено роль соціально-психологічної служби в освітньому процесі (Обрин С.С.—заступник директора з виховної роботи), робота служби у проектуванні розвитку особистості (Казьо М.О.—практичний психолог), а соціальний педагог Шпирук М. П. провела заняття з елементами тренінгу. Також ще обговорювали про використання в освітньому процесі інтернет-сервісу мультимедійних дидактичних вправ.

Переглядів: 283 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0