Головна » 2017 » Лютий » 13

11 лютого 2017 року на 2 турі 2 етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-слухачів МАН України команду Бережанської філії МАН представляли учні міських шкіл: Амброзяк Христина (№ 2), Бабич Олена (гімназія), Болях Наталія (гімназія), Вдовин Христина (гімназія), Лучка Юрій (№2), Макійчук Анна (гімназія), Макійчук Марія (гімназія), Стефанів Христина (№ 1), Шадура Лідія (гімназія). Вітаємо переможців та призерів конкурсу: 1 місце - Амброзяк Христина, учениця 9 класу Бережанської ЗОШ 1-3 ст. № 2, секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», науковий керівник Дворський В.Д.; 2 місце - Лучка Юрій, учень 9 класу Бережанської ЗОШ 1-3 ст. № 2, секція «Матеріалознавства», науковий керівник Дворський В.Д.; 3 місце - Анна Макійчук, учениця 11 класу Бережанської гімназії ім. Богдана Лепкого, секція "Біології людини", науковий керівник Проців Г.П.; 3 місце - Марія Макійчук, учениця 11 класу Бережанської гімназії ім. ... Читати далі »

Переглядів: 261 | Додав: Oksana | Дата: 13.02.2017 | Коментарі (0)